Şirketimiz

Kuveyt merkezli Alshaya Grubu 2002 yılında, Türkiye'deki operasyonuna başlamıştır.

Bugün, Giyim, Güzellik-Bakım ve Gıda perakendeciliği alanlarında Türkiye'de temsil ettiği uluslararası markaların mağazacılık operasyonlarını yürütmektedir. Bath and Body Works, Le Pain Quotidien, Pinkberry, Shake Shack, Starbucks, The Body Shop ve Victoria's Secret Türkiye'de Alshaya Group tarafından temsil edilen markalardır.

Yaygınlaşan mağaza operasyonlarıyla mevcut marka portföyünü tüketiciyle buluşturmaya devam ederken, büyüyen marka portföyüyle de yeni markaların lansmanlarını hedeflemektedir

En iyi uluslararası markaları kazançlı işbirlikleri ile yöneten, dünyanın önde gelen bir perakende şirketi olma" vizyonu ile faaliyet gösteren Alshaya Group; "Büyük Düşünmenin", "Küçükmüş gibi Davranmanın" ve "Kendin Olmanın" ödüllendirildiği bir çalışma anlayışını benimsemiştir.

Talep ve isteklerinizi en etkin biçimde yönetebilmemiz için lütfen aşağıdaki linkleri kullanınız;
Size en yakın mağazamızı bulmak için Mağazalarımız sayfasını;
Görüş ve önerileriniz için Bize Ulaşın bölümünü,
İş başvurularınız için Kariyer sayfasını,
Yeni marka işbirlikleri önerileriniz ya da Alshaya faaliyet bölgesi içinde bölgesel temsilcilik soruları için Alshaya web sitesini*** ziyaret edebilirsiniz.

*** Alshaya Group Türkiye'de mağzacılık operasyonunu yürüttüğü markaların işletme haklarına sahiptir. Bu markaların Türkiye'de mevcut ve açılacak olan mağaza operasyonları Alshaya Group tarafından yönetilmektedir.

Euro.Message madebycat