SHAKE SHACK

Modern tarzda "yol üstü hamburgercisi" olarak tanımlanabilecek Shake Shack®; tamamıyla katkısız, antibiyotik ve hormondan uzak, %100 angus etinden yapılan leziz hamburgerlerinin yanı sıra hot dog, dondurma ve daha birçok çeşidiyle tanınıyor. Taze ve kaliteli içerikler ile hazırlanan yiyeceklerinin yanı sıra, eğlenceli ve canlı ortamı ile Shake Shack tercih edilen buluşma noktaları arasında yer alıyor.

Shake Shack misyonunu, kullanılan malzemelerden çalışanlar için uygulanan politikalara, çevre duyarlığından, tasarım ve topluma yatırıma kadar, yaptığı işi her zaman en iyi şekilde yapmak üzerine kuruyor.

Shake Shack, aralarında Union Square Cafe, Gramercy Tavern, The Modern gibi New York'un ünlü restoranlarının da yer aldığı, Danny Meyer'a ait Union Square Hospitality Group'un (USHG) bir parçası. New York'taki Madison Square Park'ta 2004 yılında açılan ilk restoranından bu yana Shake Shack, şehrin birçok noktasında ve ayrıca Florida'da Miami ve Coral Gables, Washington DC, Connecticut'ta Westport ve New Haven, Pennsylvania'da Philadelphia'da restoranlarını açtı. Shake Shack'in Dubai ve Kuveyt'te de restoranları bulunmakta.

Shake Shack lezzetlerini ofisinizde ya da davetlerinizde misafirlerinizle paylaşabilirsiniz. Detaylı catering menüsü için lütfen tıklayın.

www.shakeshack.com

Sezon Görselleri

SHAKE SHACK SHAKE SHACK SHAKE SHACK SHAKE SHACK SHAKE SHACK SHAKE SHACK SHAKE SHACK SHAKE SHACK
Euro.Message madebycat