THE BODY SHOP

Doğal içerikli ürünlerle güçlü etik değerleri bir araya getiren ve "Kalpten Gelen Güzellik"e inanan The Body Shop için gerçek güzellik; güzel bir yüzden de öte, iyi hissetmek ve iyilik yapmaktır.

The Body Shop dünyanın dört bir köşesinden temin ettiği en iyi ve nadir hammaddeler içeren ürünlerini, sevgi ve özenle üretir. Zanaatkar çiftçilerin becerileri ile kendi tecrübesini birleştirerek kullanımı keyifli ve etkili ürünler üreten The Body Shop, üretici toplulukların da fayda sağlayabilmesi için Adil Ticaret ürünlerini kullanır. Üretim sürecinde hayvanlar üzerinde test yapmaz ve tüm ürünleri %100 vejetaryendir. Farkında olduğu sorunlara dair tutkulu kampanyalar yürüten, aktivizmle içiçe bir markadır. Her zaman insanları, hayvanları ve dünyayı düşünerek çalışır.

Dame Anita Roddick'in The Body Shop ile bu sıradışı yolculuğa başlayıp "işletmelerin iyilik yapmak için gücü var" şeklindeki basit fikrin öncülüğünü yaparak; bu özgün, etik kozmetik şirketinin doğmasını sağlamasından bu yana 30 yıldan fazla oldu.

Bugün, The Body Shop "Kalpten Gelen Güzellik" diye özetlediği bu felsefe doğrultusunda çalışmaya devam ediyor.

www.thebodyshop.com.tr

Euro.Message madebycat