Şirketimizde hem merkez ofis, hem de mağaza pozisyonlarında yetkinliklere dayalı bir işe alım süreci uygulanmaktadır. Kaynak olarak iş ilanlarının yayınlandığı portallar, web sayfamıza gelen başvurular ve mağazalarda bulunan Kariyer Fırsatları görsellerinde yer alan kanallar aracılığıyla ulaşan adaylar değerlendirmeye alınır.

İş görüşmelerinde en az 2 aşamalı süreç izlenir. İnsan Kaynakları, tüm başvuruları değerlendirmesinin ardından, görüşmeleri yapar ve uygun olan adayları ilgili departman yöneticileriyle görüştürür.

Pozisyonun gerekliliklerine göre; değerlendirme merkezi uygulaması, vaka çalışması, ingilizce test ve kişilik envanteri uygulanır.

En son aşamada referans kontrollerinin ardından, değerlendirilmesi olumlu olan adaya iş teklifi İnsan Kaynakları tarafından yapılır.

Aday, işe başlamasının ardından oryantasyon programlarına katılarak şirkete alışma sürecini hızlandırır. Tüm Merkez Ofis çalışanları, işe başladıkları ilk hafta tüm markalarımızın mağazalarında saha oryantasyonuna katılırlar. Böylelikle, markalarımızı daha yakından tanıma fırsatı bulurlar ve saha ekibi ile aralarında güçlü bir bağ ilk günden kurulmuş olur.

Mağaza pozisyonlarında görüşmeler mağaza müdürleri ve İnsan Kaynakları tarafından yürütülmektedir.

Yönetici pozisyonları için kişilik envanteri uygulaması gerçekleştirilir.

Görüşmeler olumlu sonuçlandığı takdirde iş teklifi İnsan Kaynakları tarafından yapılır.

Çalışanımız ilk ayı içerisinde İnsan Kaynakları tarafından gerçekleştirilen oryantasyon programına dahil edilir. Şirket değerlerimizi, uygulamalarımızı ve departmanlarımızı tanıttığımız bu eğitimde çalışanlarımıza rehberlik edecek bir şirket çalışan kitapçığı da verilmektedir.

Euro.Message madebycat