"Hala Öğreniyorum" Michelangelo

Çalışanlarımızın sürekli gelişimini sağlamak, kariyerlerinde yönlendirici olabilmek amacı ile oluşturulan yıllık eğitim planları ve yurtiçi-yurtdışı eğitim olanakları bulunmaktadır. Bünyesinde bulundurduğu çok sayıda uluslararası markanın eğitim ve geliştirme açısından "know-how" desteğini alan şirketimiz, pozisyonların ve her bir iş biriminin ihtiyacına yönelik eğitim programlarını uygulamaktadır.

Mağaza pozisyonlarımız için detaylı olarak marka, ürünler, hizmet kalitesinin önemi ve satışa yönelik uygulamalı eğitimler verilmektedir. Aynı zamanda mağaza müdürü ve bölge müdürlerinin desteğiyle marka oryantasyonu ve iş başı eğitimleri verilerek ilk günden ekip ve iş adaptasyonu sağlanır.

Şirketimizin "içeriden terfi" politikası gereği, çalışma arkadaşlarımızın eğitim ve gelişimine özen göstermekteyiz. Her sene gerçekleştirilen performans değerlendirme sürecinin tamamlanmasının ardından eğitim ihtiyaç analizleri titizlikle gerçekleştirilir ve kişilere özel eğitim programları oluşturulur. Kişisel gelişim eğitimlerinin planlanması, süreç yönetimi ve raporlanması İnsan Kaynakları departmanı tarafından gerçekleştirilir.

Euro.Message madebycat