İnsan Kaynakları Anlayışımız

Perakende sektöründe en iyi hizmeti sunarak, misafir memnuniyetinde mükemmelliği sağlayacak nitelikli insan kaynağını seçmek, onlara iş imkanı sağlamak ve geliştirmek İnsan Kaynakları anlayışımızın temelini oluşturmaktadır.

Alshaya Group, bugün dünyaca ünlü uluslararası markaları kurumsal mağazacılık anlayışı ile Türk tüketicisinin hizmetine sunmak yolunda büyümeye devam etmektedir. Genç, dinamik, yaratıcı ve tutku ile çalışan, dünyadaki ve sektöründeki gelişmeyi izleyen ekipler kurmayı hedeflemektedir.

İş İmkanları ve Açık Pozisyonlar

Çalışmayı öngördüğünüz iş imkanları ve açık pozisyonlar için lütfen ilgilendiğiniz alanın (merkez ofis- mağazalar) kutucuğunu tıklayınız

İnsan Kaynakları Süreçlerimiz

İşe Alım Süreci ve Oryantasyon

Hem merkez ofis, hem de mağaza pozisyonlarında yetkinliklere dayalı bir işe alım süreci uygulanmaktadır. Kaynak olarak şirketimizin iş ilanlarının yayınlandığı portallar, web sayfamıza gelen başvurular ve mağazalarda bulunan Kariyer Fırsatları görsellerinde yer alan kanallar aracılığıyla ulaşan adaylar değerlendirmeye alınır.

Devamı

Eğitim ve Gelişim

"Hala Öğreniyorum" Michelangelo

Çalışanlarımızın sürekli gelişimini sağlamak, kariyerlerinde yönlendirici olabilmek amacı ile oluşturulan yıllık eğitim planları ve Yurt içi- yurt dışı eğitim olanakları bulunmaktadır.

Devamı

Kariyer Planlama

Çalışanların gelişimine katkıda bulunmak amacıyla kariyer planlama sistemi oluşturulmaktadır.

Devamı

Performans Değerlendirme Sistemi

Yetkinliklere dayalı bir performans değerlendirme sistemi kullanılmakta ve yılda iki kez performans değerlendirme görüşmeleri yapılmaktadır.

Devamı

Markalarımızı Keşfedin

Euro.Message madebycat